- Reklama -

Habs vyhlíží velký návrat

- Reklama -

Brankář Carey Price se v pondělí připojil ke svým spoluhráčům na tréninku v Bell Centre.

Poté, co se zúčastnil několika tréninků v březnu, udělal Price další krok nazpět v zotavování se z virového onemocnění. Minulý týden začal bruslit individuálně.

34letý Kanaďan v této sezóně ještě nechytal. V létě podstoupil operaci kolena a na podzim se zapojil do asistenčního programu NHL/NHLPA.

Canadiens odehrají v této sezóně 13 zápasů. Priceovým cílem bylo vrátit se na led před koncem ročníku. Stále však není daný žádný předpokládaný termín návratu.

- Reklama -

Elliotte Friedman ze stanice Sportsnet naznačil, že by se jej Canadiens mohli v létě pokusit vyměnit. To by ho však museli přemluvit, ať se se vzdá klauzule o nevyměnitelnosti.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -