- Reklama -

Prodají Devils klíčového beka?

- Reklama -

New Jersey se aktuálně nachází na předposledním místě Východní konference a s devítibodovou ztrátou na play-off to vypadá, že před přestupovou uzávěrkou bude hráče prodávat.

Nejvíce se v tomto ohledu hovoří o zkušeném obránci Dmitriji Kulikovi. Insider Pierre McGire k tomu uvedl, že hodně týmů kontaktuje Devils ohledem jeho dostupnosti. Ďáblové by na druhou stranu mohli urychlit přestavbu.

30letý Rus podepsal s Devils před sezónou roční smlouvu v hodnotě 1,15 mil. dolarů. Ve 32 zápasech doposud nasbíral dva body za dvě asistence.

Další jména, která jsou spojená s potenciálním odchodem z Newarku, jsou Kyle Palmieri či Ryan Murray. Oběma končí po ročníku smlouva.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -