- Reklama -

Rangers hlásí zraněného Čecha

- Reklama -

Rangers zapsali v pátek na listinu zraněných hráčů útočníka Filipa Chytila a na listinu dlouhodobě zraněných obránce Adama Foxe. Oba dva přišli k újmě ve čtvrtečním zápase proti Carolině.

Očekává se, že Fox vynechá dva až čtyři týdny poté, co se dostal do nešťastné kolize „koleno na koleno“ s útočníkem Hurricanes Sebastianem Ahem.

Chytil utrpěl zranění horní části těla a očekávaná délka absence není známá. V této sezóně odehrál deset zápasů se ziskem šesti asistencí.

Pobyt na listině dlouhodobě zraněných znamená absenci minimálně 10 utkání anebo 24 dní. Pobyt na běžné listině zraněných si vyžaduje absence v trvání minimálně týdne.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -