- Reklama -

Scandella se stěhuje do St. Louis

- Reklama -

Montreal vytrejdoval obránce Marca Scandellu do St. Louis. Blues se naopak vzdávají volby ve druhém kole draftu 2020 a podmíněné volby ve čtvrtém kole o rok později.
Draftová volba v roce 2021 připadne Habs v případě, že 29letý Kanaďan podepíše se St. Louis nový kontrakt nebo celek z Missouri vyhraje dvě kola play-off a Scandella zároveň odehraje alespoň polovinu klání úvodní série.
Fanda NHL


Nová akvizice Blues v sestavě nahradí Jaya Bouwmeestera, který je vinou srdečních potíží na neurčito mimo hru a byl již umístěn na listinu dlouhodobě zraněných hráčů.
Pro Scandellu se jedná o druhé stěhování v aktuálním ročníku, když jej v lednu ke Canadiens vyměnilo Buffalo.
Montrealský rodák s italskými kořeny odehrál v této sezóně celkem 51 duelů, v nichž nastřádal 12 bodů za čtyři góly a osm asistencí.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -