- Reklama -

Sens přišli na delší dobu o forvarda. Obránce vynechá týdny

- Reklama -

Ottawa bude „významný čas“ bez útočníka Joshe Norrise, jehož trápí zranění horní části těla. Zranění trápí i zadáka Travise Hamonica, kterého stav se bude posuzovat na týdenní bázi.

V pátek o těchto skutečnostech seznámil veřejnost dočasný hlavní trenér Jacques Martin. O Norrisovi by tým měl ještě informovat. K újmě přišel v úterý, když byl Colem Smithem vražený do brány. Duel opustil, přičemž věnoval pozornost levému rameni.

Situace je o to nepříjemnější, že se jednalo o stejné rameno, se kterým před rokem absolvoval už druhou operaci. Pro ni vynechal první tři zápasy této sezóny. V ní odehrál 50 zápasů se ziskem 30 bodů (16+14).

Hamonic nepocestuje s týmem na nejbližší výjezd, tým však informoval o pozitivních zprávách, pokud se jedná o obranu. Do akce se měli v pátek vrátit Thomas Chabot a Arťom Zub.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -