- Reklama -

Fatální ztráta. Vegas se potýká se závažnou novinou

- Reklama -

Kapitán Vegas Mark Stone by měl vynechat zbytek základní části pro zranění horní části těla a je nejisté, zda se stihne vrátit do akce během play-off. S odvoláním na své zdroje o tom informuje Darren Dreger ze stanice TSN.

Stone se zranil 20. února v zápase proti Nashvillu. Frank Seravalli z Daily Faceoff uvedl, že se zkušený útočník potýká s poškozenou slezinou.

31letý Kanaďan vynechal druhou půlku sezóny 2022/23 pro zranění zad, byl ale připravený hrát v prvním zápase play-off. V něm vyprodukoval 11 branek a 24 bodů v 22 střetnutích.

Tým jej nyní zařadil na listinu zraněných a podle Dregera by Golden Knights rádi získali někoho do prvních dvou útoků. Pošilhávat by mohli po hráčích jakými jsou Tyler Toffoli z New Jersey, Pavel Bučnevič ze St. Louis či Jordan Eberle ze Seattlu.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -