- Reklama -

Vegas očekává velký návrat

- Reklama -

Vegas odstartuje svou pouť za obhajobou Stanley Cupu v pondělí, kdy otevře sérii prvního kola play-off proti Dallasu. A už je potvrzené, že k dispozici bude i kapitán Mark Stone.

„Jsem nadšený. Dnes večer budu hrát,“ uvedl hvězdný útočník.

Stone vynechal posledních 26 zápasů základní části pro poškození sleziny, které utrpěl 20. února. Krátce nato byl zařazený na listinu dlouhodobě zraněných hráčů a do platového rozpočtu se nezapočítával jeho 9,5miliónový plat. Toho Golden Knights využili před přestupovou uzávěrkou na zisk Anthonyho Manthy, Tomáše Hertla a Noaha Hanifina.

Už tehdy se objevovaly hlasy, že jeho zranění je jen způsobem na obcházení platového stropu a Stone se vrátí do akce v prvním zápase play-off tak, jako tomu bylo loni. V březnu tyto názory generální manažer Vegas Kelly McCrimmon označil za „směšné“.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -