- Reklama -

Stars řeší přetlak v brankovišti

- Reklama -

Dallas umístil v pondělí na waiver listinu nechráněných hráčů zkušeného brankáře Antona Chudobina. Ten bude 24 hodin k dispozici ostatním tým NHL.

Stars vstoupili do sezóny s přetlakem na brankářském postu poté, co v létě angažovali Bradena Holtbyho. Svou příležitosti zase využil mladík Jake Oettinger, který při povolání podával podobně spolehlivé výkony jako vloni.

Týmu před pár dny pomohlo přetlak řešit i rozhodnutí Bena Bishopa ukončit kariéru (čtěte ZDE).

35letý Chudobin má ve své smlouvě s průměrnou roční hodnotou 3,33 mil. dolarů platný jen tento započatý rok. V aktuální sezóně se trápil, když v sedmi duelech kryl jen 87,3 procenta střel.

- Reklama -

22letý Oettinger mezitím v sedmi duelech kryl 95,1 procenta střel a inkasoval jen 1,52 branky na zápas. Holtby mu poskytuje oporu a samému se v bráně daří, když v prvních 13 startech dosáhl úspěšnosti 92,3 procenta úspěšnosti zákroků.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -