- Reklama -

„Supi“ krouží kolem Taneva. Uloví jej Stars?

- Reklama -

Seznam týmů, které mají zájem o obránce Calgary Chrise Taneva se nadále rozrůstá. Pierre LeBrun ze stanice TSN tvrdí, že velkým zájemcem o jeho služby jsou Dallas Stars.

Generální manažer Jim Nill to nepotvrdil, uznal ale, že by před přestupovou uzávěrkou ještě rád posílil zadní řady.

„Máme už slušných 13 útočníků a potom vím, že máme i skupinu mladíků níže. Pokud se však jedná o obranu, nikdy nemůžete mít dostatek beků. Takže to je oblast, kterou sledujeme,“ cituje Nilla LeBrun.

Stars byli v posledních letech známi pro svou defenzivní hru, v tomto ročníku ale na tom po defenzivní stránce nejsou až tak dobře.

- Reklama -

Tanev je jednou z nejžhavějších komodit na přestupovém trhu. Potenciálně nechráněný volný hráč může zablokovat výměnu do deseti týmů. Spojovaly se s ním už i celky Ottawy či Toronta.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -