- Reklama -

Takhle bude vypadat první kolo play-off. Na Západě ještě není rozhodnuto

- Reklama -

V úterý se v NHL rozhodlo o posledním účastníkovi play-off.

Před úterkem měli šanci stát se posledním postupujícím Washington, Detroit, Pittsburgh a Philadelphia. Capitals měli vše ve svých rukou a nakonec si play-off zajistili výhrou 2:1 nad Flyers.

Caps skončili s jistotou na pozici druhé divoké karty Východní konference a tak v prvním kole narazí na držitele Prezidentovy trofeje New York Rangers.

Tampa Bay měla play-off jisté už delší dobu a nakonec do něj postoupí z první divoké karty na Východě. V prvním kole narazí na rivala z Floridy.

- Reklama -

Na Východě bude mimořádně zajímavá i další série. Už je jisté, že na sebe narazí Boston a Toronto.

Na Západě ještě o definitivní podobě prvního kola rozhodnuto není. Víme jen, že se spolu střetnou Winnipeg Jets a Colorado Avalanche.

Západní konference
Dallas – Los Angeles*
Winnipeg – Colorado
Vancouver – Nashville*
Edmonton – Vegas*

Východní konference
Rangers – Washington
Carolina – Islanders
Florida – Tampa Bay
Boston – Toronto

*tyhle série nejsou jisté

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -