- Reklama -

Tampa je krok od Poháru

- Reklama -

Dallas 4:5 pp Tampa Bay (2:1, 1:2, 1:1 – 0:1)

stav série 3:1 pro Tampu Bay
Branky a nahrávky: 8. J. Klingberg (Lindell), 19. Pavelski (Ja. Benn, Radulov), 29. Perry (Seguin, Janmark), 52. Pavelski (Seguin, Heiskanen) – 20. B. Point (Palát, Shattenkirk), 23. B. Point (Killorn, Kučerov), 39. Gourde (Kučerov, Sergačjov), 47. Killorn (Sergačjov, Cirelli), 67. Shattenkirk (Hedman, Maroon)
Československá stopa v utkání
Erik Černák (TBL) 0+0, 0 střel na bránu, čas na ledě 18:33
Jan Rutta (TBL) 0+0, 1 střela na bránu, čas na ledě 18:12
Ondřej Palát (TBL) 0+1, 3 střely na bránu, čas na ledě 21:06
Andrej Sekera (DAL) 0+0, 0 střel na bránu, čas na ledě 16:46

Tři hvězdy utkání:
1. Alex Killorn (TBL) – 1+1
2. Kevin Shattenkirk (TBL) – 1+1
3. Joe Pavelski (DAL) – 2+0
Dallas Stars: Chudobin (Oettinger) – J. Klingberg, Lindell (A), Heiskanen, Oleksiak, Hanley, Sekera – Radulov, Seguin (A), Ja. Benn (C) – Gurjanov, Hintz, Janmark – Perry, Pavelski, Kiviranta – Caamano, Dickinson, Cogliano.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Rutta, Hedman (A), Shattenkirk, McDonagh (A), Černák, Sergačjov – Kučerov, B. Point, Palát – T. Johnson, Cirelli, Killorn (A) – Coleman, Gourde, Goodrow – Verhaeghe, Paquette, Maroon.
- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -