- Reklama -

Thornton vynechá minimálně měsíc

- Reklama -

Maple Leafs se budou muset obejít bez veterána Joea Thorntona minimálně jeden měsíc. Jeho kolega z útoku Auston Matthews tak dlouho absentovat nebude.

Thornton si ve středečním zápase proti Edmontonu zlomil žebro, když se dostal do kontaktu s útočníkem Joshem Archibaldem.

Matthews nedokončil čtvrteční trénink z důvodu menších problémů v horní části těla. Pro ty vynechal i večerní střetnutí. Jeho stav se posuzuje na denní bázi.

Thornton odehrál v tomto ročníku pět klání po boku Matthewse a Mitche Marnera. Připsal si v nich gól a asistenci. Matthews nasbíral dvě branky a tři přihrávky.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -