- Reklama -

Tito gólmani by se mohli stěhovat

- Reklama -

Podle informací Kevina Weekese z NHL Network by před letošní uzávěrkou přestupů mohlo změnit působiště hned několik gólmanů.

Někteří z nich, které Weekes jmenoval, mají přitom známá jména. Podle jeho zdrojů se na trhu zvyšuje zájem o Jonathana Quicka z Los Angeles, Devana Dubnyka ze San Jose či Jonathana Berniera z Detroitu.

Ve snaze vylepšit si brankoviště vzbuzuje zájem také Jonas Johansson z Buffala. Toho se k tomu snaží jeho klub vytrejdovat.

Johansson má z vyjmenovaných gólmanů nejméně zkušeností z NHL, v níž startoval jen ve 13 duelech. V tomto ročníku dostal šanci v sedmi zápasech, v nichž kryl 88,4 procenta střel.

- Reklama -

Nejlepší čísla má letos ze zmíněných Bernier, který v 17 zápasech dosáhl úspěšnosti zákroků 91,8 procent.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -