- Reklama -

Bernier ukončil hráčskou kariéru

- Reklama -

Kanadský brankář Jonathan Bernier ukončil ve věku 35 let profesionální hráčskou kariéru. V pondělí o tom informoval na sociální síti.

„Po 14 letech nastal čas, abych se rozloučil s kariérou. Neexistují slova, kterými bych vyjádřil poděkování všem, kteří byli od prvního dne součástí mé hokejové cesty. Bez vás bych to nedokázal,“ stojí v hokejistově prohlášení.

Bernier odchytal v NHL více než 400 zápasů. V profilize debutoval v roce 2007 v dresu Los Angeles, se kterým získal v sezóně 2011/2012 Stanley Cup. Později působil v Torontu, Anaheimu, Detroitu. Naposledy oblékal dres New Jersey.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -