- Reklama -

VIDEO: Mladíci se porvali. Hughes a Lauko shodili rukavice

- Reklama -

Čeští hokejisté do 20 let generálku na mistrovství světa nezvládli. V kanadském Langley podlehli v přípravném utkání výběru USA 2:6.
Jedním ze dvou českých střelců byl útočník Jakub Lauko, jenž kromě gólu zaujal i vyhecovanou bitkou s obráncem Američanů Quinnem Hughesem.
Chomutovský odchovanec, jenž momentálně působí v QMJHL, se střetl s jednou z největších hvězd nadcházejícího šampionátu. Hughese si na letošním draftu vybrali Canucks už z celkového sedmého místa.
Rodák z Orlanda nasbíral v utkání dva body (0+2) a není proto divu, že po vynuceném odchodu do kabin sklidil potlesk publika.- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -