Útočník Flyers Garnet Hathaway byl ve čtvrtek vyloučený do konce zápasu poté, co v první třetině vrazil do obránce Devils Lukea Hughese.

Oba hráči bruslili k puku a rozhodčí otáleli s odpískáním zakázaného uvolnění, což vedlo k tomu, že Hathaway nabral plnou rychlost a narazil do Hughese před zadním mantinelem. Od sudích za to dostal pět minut a osobní trest do konce utkání.

Hughes opustil zápas, ale ve druhé třetině se do akce vrátil a později rozhodl v prodloužení o výhře 4:3.

Z práce rozhodčích neměl radost hlavní trenér Flyers John Tortorella, který na ně hlasitě pokřikoval.

Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.