Anaheim chystá velký comeback

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      22. 7. 2018 10:43     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Anaheim chystá velký comeback  

Fanshop týmu

Anaheim se v sobotu pochlubil třetí sadou dresů pro nadcházející sezónu. Kalifornský celek se rozhodl oslavit svůj 25. ročník v NHL vzpomínkou na éru Mocných Kačerů.

Oživení ikonických trikotů zkraje 90. let s legendárním logem se ale neobešlo bez absence moderních prvků. Ty jsou zastoupeny především v oblasti ramen, kde se nachází současný emblém Ducks.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Arizona představila „nejkrásnější dres na světě“. Canes sází na černou

Na dresech se vyskytuje všech sedm barev, které tým za čtvrtstoletí svého působení využil. Oproti minulosti je však základní barvou černá.

Třetí sadu uvidí diváci poprvé 8. října, kdy Anaheim hostí v úvodním zápase ročníku Detroit.

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: OTÁZKA ZDE

Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.