Arbitráž nebude! Binnington podepsal novou smlouvu se St. Louis

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      14. 7. 2019 13:42     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Arbitráž nebude! Binnington podepsal novou smlouvu se St. Louis  

Fanshop týmuKometa uplynulé sezony a první nováček, který vychytal všech potřebných 16 vítězství v play-off, zůstává se svým stávajícím klubem. Jordan Binnington, jenž se v létě stal omezeným volným hráčem, se nakonec vyhnul nepříjemné arbitráži a s Blues podepsal dvouletý kontrakt.

Nová smlouva pro brankáře úřadujících šampionů má hodnotu 8,8 milionů dolarů za dva roky. Obě strany se tak vyhnuly arbitráži, která byla naplánována na 20. července.

„Jsem nadšený, že se mi podařilo domluvit se se St. Louis. Město St. Louis, moc vám děkuji za to, že jste mě přijali a věřili jste ve mě. Chci pokračovat v práci pro Blues,“ komentoval dohodu šestadvacetiletý gólman.

„Jsme spokojení, že Jordan s námi zůstane další dva roky. Hrál úžasně a těšíme se, že bude dále důležitou součástí našeho týmu,“ nechal se slyšet generální manažer Blues Doug Armstrong.


Titulní foto: Icon Sportswire

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz