Avalanche vytrejdovali Söderberga

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      26. 6. 2019 8:01     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Avalanche vytrejdovali Söderberga  

Colorado vyměnilo útočníka Carla Söderberga do Arizony. Jako protihodnotu získávají Avs obránce Kevina Connautona a volbu ve třetím kole draftu 2020.

Söderbergovi zbývá z jeho současného kontraktu s cap hitem 4,75 mil. dolarů ještě jeden rok.

Zanedlouho 34letý Švéd má za sebou produktivní ročník, v němž si s 23 góly stanovil své nové kariérní maximum. Celkem pak nasbíral 49 bodů.

Connauton, jenž vydělává 1,37 mil. ročně, naskočil v uplynulé sezóně do 50 duelů, v nichž zaznamenal osm bodů. Také jemu platí z aktuální smlouvy ještě rok.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.