- Reklama -

Co bude s gólmany Penguins?

- Reklama -

Zatímco jeden člen brankářského tandemu by měl v Pittsburghu zůstat jako jednička, druhý by v týmu nemusel zůstat vůbec.

Justin Guerriero z portálu TribLIVE informuje, že gólman Tristan Jarry byl na výstupním pohovoru ubezpečený hlavním trenérem Mikem Sullivanem a generálním manažerem Kylem Dubasem, že zůstane i do budoucna týmovou jedničkou.

Stalo se tak i navzdory tomu, že za sebou nemá nejlepší sezónu a i v klíčové části ročníku ho v bráně nahrazoval Alex Nedeljkovic. Dubas však prozradil, že Jarryho začátkem dubna postihla nemoc, což by mohlo vysvětlit více startů Nedeljkovice.

Pokud se jedná o druhého jmenovaného gólmana, Dan Kingerski z Pittsburgh Hockey Now tvrdí, že se s ním Penguins rozejdou. 28letý gólman se může stát 1. července nechráněným volným hráčem. Pokud se nestane nic nečekané, vytvoří v Pittsburghu tandem Jarry a Joel Blomqvist, do kterého se vkládají velké naděje.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -