Blues naložili Žralokům a přiblížili se finále

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      20. 5. 2019 5:26     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Blues naložili Žralokům a přiblížili se finále  

San Jose 0:5 St. Louis (0:1, 0:2, 0:2)

Stav série: 2:3

Branky a nahrávky: 6. Sundqvist, 24. Schwartz, 27. Tarasenko (TS), 43. Schwartz (Perron, Tarasenko), 57. Schwartz (Tarasenko)

Československá stopa v utkání:
Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:23

Tři hvězdy utkání:
1. Jaden Schwartz (STL) 3+0
2. Vladimir Tarasenko (STL) 1+2
3. Jordan Binnington (STL) 21 zák., 0 gólů, 100%

Diváci: 17 562

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, Vlasic, E. Karlsson, Dillon, Braun, J. Ryan – Nyquist, Couture (A), Meier – Pavelski (C), Hertl, E. Kane – Labanc, J. Thornton (A), M. Karlsson – Haley, Goodrow, Donskoi.

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Gunnarsson – Tarasenko (A), B. Schenn, Schwartz – Perron, R. O’Reilly, Blais – Thomas, Bozak, Maroon – Steen (A), Sundqvist, Barbašev.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.