Capitals si přivedli do týmu vzdorovitého Rusa

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      1. 9. 2018 19:37    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Capitals si přivedli do týmu vzdorovitého Rusa  

Fanda NHL

Řadu Rusů ve washingtonském výběru obohatí další hokejista. Capitals se dohodli na roční dvoucestné smlouvě s útočníkem Sergejem Šumakovem.

Pětadvacetiletý rodák z Čeljabinsku si na úrovni NHL vydělá 925 tis. dolarů.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Hvězda amerického fotbalu šokovala svým vyjádřením o NHL

Fanshop týmu

Šumakov odehrál uplynulý ročník v CSKA Moskva (KHL), za něž ve 47 zápasech nasbíral 40 bodů a stal se nejproduktivnějším hráčem mančaftu. V týmu přesto nebyl spokojen a rozhodl se nenavštěvovat tréninkový kemp s cílem donutit klub předčasně rozvázat kontrakt. Poté, co Moskvané nenašli partnera k trejdu, dosáhl svéhlavý forvard svého.

Podle portálu Cap Friendly měli Caps před podpisem smlouvy pod platovým stropem k dispozici 1,1 mil. dolarů.

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: OTÁZKA ZDE

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.