Copp si už do Vánoc nezahraje

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      18. 12. 2019 21:38     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Copp si už do Vánoc nezahraje  

Útočníka Winnipegu Andrewa Coppa trápí zranění horní části těla, které se posuzuje na týdenní bázi. 25letý Američan se tak může objevit ve hře až v novém roce.

Informaci sdělil ve středu médiím hlavní trenér Paul Maurice.

Originální dárky NHL za pár kaček? Tohle je pro vás!

Copp opustil úterní duel s Carolinou ve druhé třetině poté, co uštědřil hit forvardovi Canes Jordanu Staalovi.

Maurice uvedl, že Copp stále podstupuje testy a že se nejedná o otřes mozku. Přesnou charakteristiku zranění ale nesdělil.

Rodák z Michiganu, jehož si Jets zvolili na draftu 2013 ve čtvrtém kole, naskočil v tomto ročníku do 34 duelů se ziskem pěti branek a 14 bodů. V obou zmíněných statistikách je přitom na cestě k osobním maximům.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.