Hertlův gól nestačil, Blues srovnali krok

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      18. 5. 2019 9:57     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hertlův gól nestačil, Blues srovnali krok  

St. Louis 2:1 San Jose (2:0, 0:0, 0:1)

Stav série: 2:2

Branky a nahrávky: 1. Barbašev, 18. Bozak (Maroon, Tarasenko) – 47. Hertl (Burns, E. Karlsson)

Českoslovensá stopa v utkání:
Tomáš Hertl (SJS) 1+0, 2 střely, čas na ledě 23:02

Tři hvězdy utkání
1. Jordan Binnington (STL) 29 zák., 96,7 %
2. Tyler Bozak (STL) 1+0
3. Colton Parayko (STL) 0+0

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Gunnarsson – Tarasenko (A), B. Schenn, Schwartz – Perron, R. O’Reilly, Blais – Thomas, Bozak, Maroon – Steen (A), Sundqvist, Barbašev.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, Vlasic, E. Karlsson, Dillon, Braun, J. Ryan – Nyquist, Couture (A), Meier – Pavelski (C), Hertl, E. Kane – Labanc, J. Thornton (A), M. Karlsson – Sörensen, Goodrow, Donskoi.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.