Icy Irish. NHL zveřejnila logo pro Winter Classic 2019

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      11. 7. 2018 20:00    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Icy Irish. NHL zveřejnila logo pro Winter Classic 2019  

Fanshop týmu

National Hockey League se v úterý poprvé pochlubila logem, které bude doprovázet Winter Classic 2019. Novoroční utkání pod širým nebem, v němž se střetnou Blackhawks a Bruins, vzdá jeho prostřednictvím hold irským komunitám v USA.

Emblému dominuje zelený trojlístek, jenž je tradičním symbolem fotbalového celku, na jehož stadiónu se duel odehraje. Navíc také odkazuje na významnou irskou menšinu, která formovala genius loci Bostonu i Chicaga.

Pod znakem sponzora je pak stuha s pojmenování dějiště duelu.

Jedno z nejsledovanějších hokejových střetnutí roku je na programu v úterý 1. ledna.

Titulní foto: Goon Squad Sarah

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.