Jets podepsali s Morrisseyem tučný osmiletý kontrakt

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      13. 9. 2019 5:27     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jets podepsali s Morrisseyem tučný osmiletý kontrakt  

Winnipeg podepsal s obráncem Joshem Morrisseyem osmiletou smlouvu v hodnotě 50 mil. dolarů.

24letý Kanaďan vstupuje do posledního roku aktuálního kontraktu s cap-hitem 3,15 miliónů. Novou dohodou si tak svůj plat takřka zdvojnásobí.

Fanda NHL

Morrissey odehrál v minulé sezóně 59 zápasů, v nichž si s 31 body a 25 asistencemi stanovil svá osobní maxima. S průměrným časem na ledě 22 a půl minuty byl třetím nejvytíženějším hráčem Jets.

Rodák z Calgary byl draftován Winnipegem v roce 2013 z 13. místa. Doposud naskočil v NHL do 223 duelů s bilancí 19 branek a 77 bodů.

Morrissey je nyní jedním z šesti hráčů Tryskáčů, kteří jsou podepsáni minimálně do ročníku 2023/24. Patří mezi ně také kapián Blake Wheeler, Mark Scheifele, Nikolaj Ehlers, Bryan Little a gólman Connor Hellebuyck.Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.