Mantha pod palbou kritiky. Musí být daleko lepší, prohlásil trenér Blashill

Po středečním utkání Detroitu s Edmontonem přišla velká kritika na účet útočníka Anthonyho Manthy.
Edmonton toho večera zvítězil 6:2 a forvard Red Wings musel strpět nelibá slova od trenéra Jeffa Blashilla.
Třiadvacetiletý útočník odehrál něco pod devatenáct minut, ale do statistik zápasu se nezapsal. Večer zakončil se třemi střelami na branku a -1 v hodnocení pobytu na ledě.
Takový výkon kouč Blashill nemohl nechat bez povšimnutí.
„Je to těžká liga, pokud se pořádně nesnažíte v každém střídání. Máme mladé kluky, kteří nám pomohli k úspěchu, když jsme byli úspěšní, ale s velkou porcí minut přichází také zodpovědnost,“ prohlásil Blashill.
Anthony Mantha musí být o hodně lepší. Není v pořádku být jen pasažérem, když máte příležitost být rozdílovým hráčem,“ nebral si servítky trenér Rudých Křídel.
Mantha nehraje špatnou sezónu. V klubovém bodování je druhý za Dylanem Larkinem a s 10 góly je nejlepším střelcem týmu. Přesto zklamal proti Edmontonu, když jeho spoluhráči potřebovali pomoci nejvíce.
Mladý útočník bude mít brzy příležitost svůj dojem napravit. V pátek se jeho tým utká s New York Rangers.