NHL plánuje odehrát kompletní ročník s 82 zápasy

Přidal  Daniel Reichel   do       10. 9. 2020 17:25     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem NHL plánuje odehrát kompletní ročník s 82 zápasy  

Zástupce komisionáře NHL Bill Daly uvedl pro stanici TSN, že cílem ligy je odehrát v příští sezóně všech 82 klání základní části. A to i navzdory tomu, že ročník začne pravděpodobně později než 1. prosince.

„Myslím si, že jsou vždy způsoby jak hrát…Jak že poskládáme sezónu? Naším cílem je mít 82zápasovou základní část. Jestli to bude možné, to zatím nevíme,“ poznamenal Daly.

HOKEJOVÁ BOMBA: Roušky NHL za pár kaček!

Funkcionář zároveň doplnil, že větší prioritou zůstává odehrát ročník před diváky. Ve hře je tak opět varianta protažení sezón až do letních měsíců, kdy povolí vládní restrikce.

Daly ale dodal, že by nerad, aby se z letních utkání stál nový normál.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.