- Reklama -

Konec jedné éry. Minnesota se loučí se svou ikonou

- Reklama -

Zákulisní zvěsti se naplnily. Michael Russo z portálu The Athletic informoval, že se Minnesota rozloučí s dlouholetým kapitánem Mikkem Koivem.
Novinář uvádí, že generální manažer Bill Guerin o svém plánu již dal finskému útočníkovi vědět. Taky mu údajně sdělil, že pokud by se rozhodl pro konec hráčské kariéry, dostal by místo v organizaci, v rámci kterého by mohl pracovat i z Finska.

HOKEJOVÁ BOMBA: Roušky NHL za pár kaček!

37letý Koivu byl týmem draftován v roce 2001 z celkového šestého místa a do kronik klubu se zapsal tučným písmem. V počtu odehraných zápasů (1028), asistencí (504) a bodů (709) mu patří v týmových análech první místo. S 205 góly je druhý, když prim drží Marián Gáborík s 219 přesnými střelami.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -