Obrana Jets dostala další ránu

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      7. 10. 2019 7:01     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Obrana Jets dostala další ránu  

Winnipeg i nadále trápí modrá lajna.

Klíčový obránce Jets Josh Morrissey musel vynechat nedělní duel s Islanders (prohra 1:4), když utrpěl zranění horní části těla. K újmě přišel během rozbruslení před utkáním.

Hlavní kouč Paul Maurice uvedl, že se jeho stav posuzuje na denní bázi.24letý Kanaďan je po offseason top zadákem týmu. Tryskáče v létě opustili Jacob Trouba (Rangers) a Tyler Myers (Vancouver). Mimo hru je i Dustin Byfuglien, který aktuálně zvažuje své další působení v hokeji.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.