Ostrované ulovili zkušeného útočníka

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      22. 8. 2019 21:08     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ostrované ulovili zkušeného útočníka  

Forvard Derick Brassard podepsal jako nechráněný volný hráč roční smlouvu s Islanders. Kontrakt mu vynese 1,2 mil. dolarů.

„Byl to dlouhý proces a musel jsem být se vším trpělivý,“ uvedl 31 Kanaďan, jenž v uplynulé sezóně postupně oblékal dresy Pittsburghu, Floridy a Colorada.„Minulý ročník byl pro mě skutečně náročný, putoval jsem od jednoho týmu k druhému,“ dodal šestý muž draftu 2006.

Dohromady naskočil Brassard loni do 70 zápasů, v nichž nasbíral jen 14 gólů a devět asistencí. V devíti kláních play-off přidal jednu přihrávku.

Celkem má na svém kontě v NHL 786 duelů se ziskem 451 bodů (176+275), které nasbíral mimo jiné také za Columbus, Rangers a Ottawu.

Fanda NHL

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.