Penguins přišli do konce sezóny o forvarda

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      28. 5. 2020 17:27     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Penguins přišli do konce sezóny o forvarda  

Pittsburgh už nebude moci v tomto ročníku počítat s útočníkem Nickem Bjugstadem, který utrpěl těsně před přerušením ročníku zranění zad. 27letý Američan absolvoval ve středu operaci.

Podle generálního manažera Jima Rutherforda byl zákrok nevyhnutelný.

Bjugstad odehrál ve své první sezóně v dresu Penguins jen 13 utkání, ve kterých zaznamenal gól a asistenci. Více než tři měsíce přitom absentoval po operaci břišního svalstva podstoupené v listopadu.

Dobrou zprávou je pro Tučňáky naopak uzdravení forvarda Jakea Guentzela, který byl na konci prosince operován s ramenem.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.