Penguins si pojistili služby svého gólmana na další tři roky

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      12. 1. 2019 6:07    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Penguins si pojistili služby svého gólmana na další tři roky  

Fanshop týmu

Pittsburgh podepsal s brankářem Caseym DeSmithem nový tříletý kontrakt. Dohoda, jež naváže na aktuální dvouletou smlouvu, má průměrnou roční hodnotu 1,25 mil. dolarů.

„Casey vynikal na každé úrovni, nejdříve ve Wheelingu (ECHL) a Wilkes-Barre/Scrantonu (AHL) a nyní v Pittsburghu,“ uvedl v klubovém prohlášení generální manažer Jim Rutherford.

Sedmadvacetiletý Američan si užívá zdařilý průběh ročníku, v němž odchytal 26 utkání s bilancí 12-7-4, úspěšností zákroků 92,4 procenta a průměrem 2,47 inkasovaného gólu na zápas.

V loňské premiérové sezóně přitom dostal DeSmith příležitost jen ve 14 střetnutích.

Prodloužení stávající spolupráce jej udrží v organizaci až do roku 2022.Titulní foto: Icon Sportswire

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.