Philadelphii se zranila velká letní posila

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      7. 10. 2018 10:43    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Philadelphii se zranila velká letní posila  

Již ve svém druhém zápase v dresu Flyers musel James van Riemsdyk odejít do kabin předčasně. Zkušený útočník utrpěl během sobotního duelu s Coloradem zranění v dolní části těla.

Devětadvacetiletý rodák z New Jersey opustil utkání v průběhu první třetiny poté, co jej zasáhl puk do pravého kolene. Do té doby stihl odehrát něco málo přes pět minut.

Van Riemsdyk se v létě upsal Philadelphii jako volný hráč. Předešlých šest sezón působil v Torontu, kde si loni s 36 góly vytvořil své osobní maximum.

V prvním klání letošní sezóny si připsal bod za asistenci.
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.