St. Louis po dramatickém závěru zdolalo Dallas

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      30. 4. 2019 5:00     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem St. Louis po dramatickém závěru zdolalo Dallas  

Dallas 3:4 St. Louis (1:1, 0:1, 2:2)

Stav série: 1:2

Branky a nahrávky: 18. Radulov (Spezza, Dowling), 54. Cogliano (Janmark), 56. Seguin (Heiskanen, Zuccarello) – 2. Schwartz (Parayko, R. O’Reilly), 29. Bozak (Thomas, Dunn), 55. Pietrangelo (Bouwmeester, Schwartz), 59. Maroon (Bouwmeester, Bozak)

Československá stopa v utkání:
Roman Polák (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:43
Radek Faksa (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:34

Tři hvězdy utkání:
1. Jaden Schwartz (STL) 1+1
2. Patrick Maroon (STL) 1+0
3. Tyler Seguin (DAL) 1+0

Diváci: 18 532

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg (A), Lindell, R. Polák, Heiskanen, Lovejoy, Fedun – Radulov, Seguin (A), Ja. Benn (C) – Zuccarello, Hintz, Dickinson – Comeau, Faksa, Cogliano – Spezza, Dowling, Janmark.

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Gunnarsson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Dunn – Tarasenko (A), R. O’Reilly, Schwartz – Perron, Sundqvist, B. Schenn – Thomas, Bozak, Maroon – Steen (A), Barbašev, Fabbri.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.