Tampa si může oddechnout. Hedman bude připraven na první zápas

Přidal  Lukáš Zitka   do  ,      10. 4. 2019 11:37     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tampa si může oddechnout. Hedman bude připraven na první zápas  

Fanshop týmuHvězdný obránce Tampy Bay Victor Hedman se na první zápas série s Columbusem vrátí do sestavy. Zkušený zadák chyběl poslední čtyři utkání základní části kvůli zranění v horní části těla.

Nejlepší tým základní části se tak bude moci opřít o všechny své tradiční opory. V současnosti na injury listu s krátkodobým zraněním zůstává pouze náhradní brankář Louis Domingue.

Poslední vítěz Norris Trophy prožil opět vynikající základní část. V 70 zápasech nasbíral 54 bodů, průměrně trávil na ledě přes 23 minut. První zápas série Tampa Bay – Columbus je na programu dnes v noci.

Titulní foto: Icon Sportswire

 

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz