Taylor Hall si našel nový domov

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      12. 10. 2020 10:40     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Taylor Hall si našel nový domov  

Útočník Taylor Hall posílil Buffalo, se kterým podepsal jako nechráněný volný hráč roční smlouvu na osm milionů dolarů. 28letý držitel Hart Trophy pro nejužitečnějšího hráče NHL z roku 2018 mění dres podruhé za posledních deset měsíců. Loni v prosinci jej získala Arizona z New Jersey.

„Jakmile se otevřel trh s volnými hráči, tak jsem zavolal Darru Ferrisovi (Hallův agent) a řekl mu, že máme zájem. Chceme hráče, kteří jsou pokorní a hladoví, chtějí vyhrávat a být součástí něčeho výjimečného. Ukázalo, že Taylor má zájem přijít. To je skvělé,“ uvedl generální manažer Sabres Kevyn Adams.Hall, kterému skončil sedmiletý kontrakt na 42 miliónů, naskočil v uplynulé sezoně za New Jersey a Arizonu  do 65 duelů, v nichž nasbíral 52 bodů za 16 branek a 36 asistencí.

Podle Adamse zapadne Hall skvěle do útoku k centrovi Jacku Eichelovi. „Máme štěstí, že u nás v Buffalu je jeden z elitních centrů v lize a teď nás posílilo jedno z nejlepších křídel. Kádr a sestavu bude dávat dohromady Ralph Krueger (hl. kouč) tak, abychom byli úspěšní. Věřím, že si Taylor s Jackem bude rozumět,“ poznamenal Adams.

V NHL má Hall na kontě celkem 627 zápasů a 563 bodů za 218 branek a 345 asistencí. V play off dosud sehrál jen 14 utkání a zaznamenal 12 bodů za čtyři trefy a osm přihrávek

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.