Útočníci Jackets a Avs byli zatčeni. Zmlátili muže kvůli penězům

Přidal  Daniel Reichel   do  , ,      7. 7. 2019 18:53     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Útočníci Jackets a Avs byli zatčeni. Zmlátili muže kvůli penězům  

Forvard Columbusu Sonny Milano a útočník Colorada A.J. Greer byli v neděli ráno zatknuti za potyčku kvůli útraty z newyorského nočního klubu. O incidentu jako první informoval deník New York Post.

Hokejisti se údajně začali bít s 28letým mužem v apartmánu na Manhattanu. Trojice se prý nedokázala shodnout na rozdělení účtu, který byl krátce předtím zaplacen v podniku ve čtvrti Chelsea.Podle redaktorů Post měli Milano a Greer muže napadnout a přitom mu způsobit bolestivá zranění v oblasti tváře, žeber, krku a bicepsu. Oběť přivolala policii, ale ošetření zdravotníků odmítla. Hráči NHL byli poté převezení na policejní stanici, kde byli obviněni z napadení.

Blue Jackets již vydali prohlášení, v němž nad incidentem vyjádřili své znepokojení.

23letý Milano je sice aktivní v časně ranních rvačkách, v lize se mu však příliš nedaří. Doposud v NHL odehrál 70 zápasů s bilancí 15 gólů a devíti asistencí. O rok mladší Greer naskočil zatím do 37 duelů, v nichž zaznamenal šest bodů.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.