Vegas bude mít prvního kapitána

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      16. 7. 2020 15:07     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vegas bude mít prvního kapitána  

Golden Knights jmenují před sezónou 2020/21 svého prvního kapitána v historii klubu. Pro Jesseho Grangera z portálu The Athletic to uvedl hlavní kouč Peter DeBoer.

Aktuálně zastávají pozici čtyři alternující kapitáni a to Mark Stone, Reilly Smith, Deryk Engelland a Nate Schmidt. Poslední dva jmenovaní zastávají tato místa už od inauguračního ročníku 2017/18.

Z aktuální sestavy nosil během své kariéry kapitánské „céčko“ pouze Max Pacioretty, který měl tu čest tři ročníky v Montrealu (2015-18).

V lize jsou bez kapitána také Red Wings, Rangers, Senators a Devils.

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.