VIDEO: Bitka jako hrom! Benn a Anderson se nešetřili

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      13. 11. 2018 8:14    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Bitka jako hrom! Benn a Anderson se nešetřili  

Fanda NHL

Parádní představení připravili v pondělním duelu Dallasu s Columbusem kapitán Stars Jamie Benn a Modrokabátník Josh Anderson.

Jejich bitka z 8. minuty první třetiny dala vzpomenout na staré dobré hokejové časy a připomenula, že pěstní potyčky neznají privilegované hráče.

Zatímco Benn ročně vydělává 9,5 mil dolarů, Anderson si přijde sotva na pětinu. A převahu měl hvězdný forvard texaského celku nakonec i v tomto střetnutí.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.