VIDEO: Buldog Konecny se vrhl na Oshieho. V bitce si přivodil šrámy

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      19. 3. 2018 6:34    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Buldog Konecny se vrhl na Oshieho. V bitce si přivodil šrámy  

Třetí třetina nedělního duelu Philadelphie s Washingtonem (6:3) byla pro útočníka Flyers Travise Konecneho hodně náročná.

Jednadvacetiletý Kanaďan s českými kořeny schytal dvě rány pukem do kolene, facku čepelí hokejky a nakonec si vyměnil několik slušných ran s forvardem T.J. Oshiem.

V dlouhé bitce Konecny potrápil zejména své klouby na ruce, které si poranil o hledí Oshieho helmy.

„Budu zcela jistě potřebovat den na zotavení. Mám pocit, že to tělo dneska potřebuje,“ svěřil se rodák z Londonu v pozápasovém rozhovoru.

Konecny si v 72 kláních této sezóny připsal 41 bodů za 19 gólů a 22 asistencí.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.