Fanshop týmuV nočním utkání se střetli Islanders s Predators a tým Barryho Trotze dostal od Predátorů pořádnou nakládačku. Na konečném výsledku 5:0 pro Nashville měl velký podíl útočník Craig Smith, který vstřelil hattrick.
Poprvé udeřil už v první minutě utkání, když šikovně z úhlu využil mezery v postavení Thomase Greisse. Druhý zásah přišel už o necelých sedm minut později. Rocco Grimaldi zabojoval o puk za soupeřovou bránou a když jej vydoloval tak jej okamžitě poslal mezi kruhy, kde byl nebráněný Smith, který zápěstím z voleje podruhé vstřelil branku.
Na třetí gól si musel Smith počkat až do druhé půlky druhé třetiny. V té mu skvělou příležitost vytvořil kapitán Roman Josi. Tváří v tvář střídajícímu brankáři Varlamovovi se opět nemýlil.

Titulní foto: Icon Sportswire