VIDEO: Craig Smith hattrickem rozložil Islanders

Přidal  Lukáš Zitka   do  , , ,      14. 2. 2020 10:09     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Craig Smith hattrickem rozložil Islanders  

Fanshop týmuV nočním utkání se střetli Islanders s Predators a tým Barryho Trotze dostal od Predátorů pořádnou nakládačku. Na konečném výsledku 5:0 pro Nashville měl velký podíl útočník Craig Smith, který vstřelil hattrick.

Poprvé udeřil už v první minutě utkání, když šikovně z úhlu využil mezery v postavení Thomase Greisse. Druhý zásah přišel už o necelých sedm minut později. Rocco Grimaldi zabojoval o puk za soupeřovou bránou a když jej vydoloval tak jej okamžitě poslal mezi kruhy, kde byl nebráněný Smith, který zápěstím z voleje podruhé vstřelil branku.

Na třetí gól si musel Smith počkat až do druhé půlky druhé třetiny. V té mu skvělou příležitost vytvořil kapitán Roman Josi. Tváří v tvář střídajícímu brankáři Varlamovovi se opět nemýlil.

Titulní foto: Icon Sportswire

Štítky

Autor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu. Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz