VIDEO: Gentlemanské gesto? Aneb jak Ovečkin nahrál Crosbymu na gól

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , , ,      27. 4. 2018 10:13    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Gentlemanské gesto? Aneb jak Ovečkin nahrál Crosbymu na gól  

První duel ostře sledovaného souboje mezi Pittsburghem a Washingtonem přinesl i jeden kuriózní moment.

Rivalita mezi Sidneym Crosbym a Alexem Ovečkinem nabrala nečekané podoby v šesté minutě třetí třetiny, kdy ruský snajpr nedokázal při útoku Penguins eliminovat přihrávku Patrica Hornqvista a nechtěně usměrnil puk přímo na hůl pittsburghského kapitána. Ten už věděl, co s toušem dělat a vsítil vyrovnávací gól na 2:2.

Ovečkinova chyba (či milé gesto?) rozhoupala Tučňáky k dokonání obratu vývoje skóre z 0:2 na 3:2 a uzmutí prvního vítězství v sérii.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.