VIDEO: Markströmova rozehrávka omylem přisoudila vedení Winnipegu

Přidal  Lukáš Zitka   do  , ,      20. 11. 2018 13:57    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Markströmova rozehrávka omylem přisoudila vedení Winnipegu  

Fanshop týmuVancouver Canucks se v noci na dnešek střetli s Winnipegem Jets a nakonec z toho byly gólové hody. V utkání padlo celkem devět gólů, ten první padnul hned ve druhé minutě zápasu, když se švédský brankář Canucks Jacob Markström snažil rutinně odehrát nahození do pásma.

Jenže puk se nečekaně odrazil od mantinelu přímo k jednatřicetiletému asistentovi kapitána Winnipegu Bryanu Littelovi. První ze svých šesti gólů dostali útočníci Jets naservírovaný jako na stříbrném podnose.

Osmadvacetiletý Švéd nezažívá nejlepší vstup do sezony. Nastoupil do 16 utkání s průměrem 3,38 obdržených branek a 89,7% úspěšností zákroků.

Titulní foto: Icon SportswireAutor  

Žurnalistiku se střídavými úspěchy studoval v Brně a poté v Praze. S novinařinou začínal v redakci Pardubického deníku, později strávil rok ve službách jednoho hokejového serveru. Následně na dva roky zakotvil v Evropském vydavatelství, kde však psal především o politice. Pak úplně změnil pracovní zaměření, aby se loni na podzim vrátil v plné síle do světa sportovní žurnalistiky v barvách časopisu Svět sportu a nově též serveru nhlnews.cz. Dlouhodobě sleduje především výkony hráčů Anaheimu Ducks a Detroitu Red Wings, mezi nejoblíbenější hráče řadí Pavla Dacjuka, Henrika Zetterberga, Teemu Selänne a Paula Kariyu.Kontakt na autora: lukas.zitka@nhlnews.cz