VIDEO: Nečas poprvé pálil ostrou. A to ve velkém stylu

Přidal  Daniel Reichel   do  , , , ,      17. 10. 2018 6:22     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Nečas poprvé pálil ostrou. A to ve velkém stylu  

Přesně před deseti dny si český útočník ve službách Hurricanes Martin Nečas připsal svůj první bod v NHL. V úterním duelu s Tampou přidal i první branku.

K premiérovému gólovému zápisu došlo ve 33. minutě utkání po úniku trojice hráčů Caroliny. O finální přihrávku se postaral Warren Foegele, který poslal puk na Nečase zprava přes kruhy. Devatenáctiletému rodákovi z Nového Města na Moravě už stačilo jen efektně zakončit.

Ždárský odchovanec se stal desátým hráčem draftovaným v roce 2017, který vsítil svůj první gól v NHL.

Z Čechů se v zápase prosadil ještě forvard Ondřej Palát (0+1), jenž stál na straně vítězného mužstva. Lightning střetnutí ovládli poměrem 4:2.
Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.