VIDEO: Petr Mrázek inkasoval šest branek, Brandon Saad nasázel hattrick

Přidal  Martin Hrubý   do  , , , ,      22. 9. 2017 6:43    Komentář  

Brandon Saad se na konci letošního června vrátil do Chicaga a první přípravný zápas na novou sezónu mu vyšel na jedničku. V duelu proti Detroitu, v jehož brance odchytal celý zápas český gólman Petr Mrázek, vsítil hattrick a výrazným způsobem tak přispěl k vysoké výhře Černých jestřábů v poměru 6:1.


Bude vás zajímat:


Amerického útočníka si Blackhawks zamluvili v draftu 2011 ve druhém kole ze 43. pozice. Saad se velmi brzy vypracoval v důležitý článek sestavy a s illinoiským celkem v letech 2013 a 2015 dokráčel ke Stanley Cupu. Kvůli nedostatečnému místu pod platovým stropem byl pittsburghský rodák v rámci rozsáhlé výměny 30. června 2015 vyměněn do Columbusu. Hawks ho získali zpět při trejdu Artěmije Panarina do Columbusu.

Autor  

Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.