Výsledky přípravných zápasů NHL: Hertl se blýskl gólem a asistencí, Mrázek šestkrát inkasoval

Los Angeles – Vancouver 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)

Branky a asistence: 8. Kempe (Muzzin, Martinez), 16. Pearson, 22. Martinez (Toffoli, Muzzin), 57. Pearson (Carter), 60. Carter (Doughty) – 23. Baertschi (Hutton, Burmistrov), 53. Granlund

Boston – Philadelphia 2:1pp (0:0, 0:0, 1:1 – 1:0)

Branky a asistence: 46:39 Paul Postma (Kenny Agostino, Riley Nash), 63:20 Kenny Agostino (Danton Heinen) – 44:57 Travis Sanheim (Sean Couturier, Ivan Provorov).
Brankáři: Rask 31/30 – Elliott 18/18, Lyon (od 40:00) 11/9.
Hvězdy utkání: Agostino, Chára, Rask (všichni BOS).
Česká účast: – Radko Gudas (13:51, -1, 2 střely, 2 trest. minuty, 5 hitů), Jakub Voráček (22:32, -1, 3 střely).

Montreal – New Jersey 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

Branky a asistence: 27:09 Eric Gelinas (Joe Morrow, Paul Byron) – 0:51 Mirco Mueller (Blake Coleman), 35:30 Nico Hischier (Taylor Hall, Kyle Palmieri), 49:10 Jesper Bratt (Stefan Noesen, Joseph Blandisi), 59:43 Jesper Bratt (Stefan Noesen, Marcus Johansson).
Brankáři: Price 31/28 – Kinkaid 29/28.
Hvězdy utkání: Hall, Hischier, Butcher (všichni NJD).
Česká účast: Jakub Jeřábek (17:10, -1, 1 střely, 1 zbl. střel, 2 trest. minuty, 2 hity) – .

Minnesota – Winnipeg 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Branky a asistence: 29:20 Jared Spurgeon (Charlie Coyle, Nino Niederreiter) – .
Brankáři: Stalock 21/21 – Hellebuyck 23/22.
Hvězdy utkání: Spurgeon, Stalock, Coyle (všichni MIN).
Česká účast: – .

Chicago – Detroit 6:1 (1:0, 4:1, 1:0)

Branky a asistence: 5:28 Ryan Hartman (Tanner Kero, Patrick Sharp), 24:02 Brent Seabrook (Nick Schmaltz), 26:29 Alex DeBrincat (Richard Pánik, Nick Schmaltz), 27:24 Brandon Saad (Richard Pánik, Jordan Oesterle), 36:57 Brandon Saad (Patrick Kane, Patrick Sharp), 41:53 Brandon Saad (Jordan Oesterle, Richard Pánik) – 28:08 Michael Rasmussen.
Brankáři: Crawford 31/30, Delia (od 40:00) 8/8 – Mrázek 40/34.
Hvězdy utkání: Saad, DeBrincat, Schmaltz (všichni CHI).
Česká účast: David Kämpf (13:44, +1, 2 zbl. střely, 4 trest. minuty) – Petr Mrázek (procent. úspěšn. zákroků 85,0%), Filip Hronek (18:28, -3, 1 střela, 3 zbl. střely, 1 hit), Libor Šulák (14:43, 4 střely, 2 zbl. střely, 2 trest. minuty, 1 hit), Martin Frk (17:07, 4 střely, 2 trest. minuty, 2 hity).

Colorado – Dallas 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)

Branky a asistence: 2:11 David Warsofsky (Reid Petryk), 4:03 Sven Andrighetto (Chris Bigras, Mark Barberio), 5:09 Sergej Bojkov (Alexander Kerfoot, Nail Jakupov), 22:47 Alexander Kerfoot (David Warsofsky, Nail Jakupov), 45:56 Matt Duchene (Nail Jakupov, Chris Bigras) – 51:06 Roope Hintz (Dan Hamhuis, Julius Honka).
Brankáři: Varlamov 22/21 – Lehtonen 20/16, Bow (od 40:00) 8/7.
Hvězdy utkání: Warsofsky, Jakupov, Kerfoot (všichni COL).
Česká účast: – Radek Faksa (19:10, -1, 2 zbl. střely).

San Jose – Las Vegas 5:2 (0:0, 4:0, 1:2)

Branky a asistence: 24:13 Kevin Labanc (Chris Tierney, Timo Meier), 27:58 Joe Pavelski (Dylan DeMelo, Brent Burns), 29:14 Jannik Hansen (Joakim Ryan, Tomáš Hertl), 33:43 Brenden Dillon (Chris Tierney), 47:33 Tomáš Hertl (Timo Meier, Joakim Ryan) – 45:12 David Perron (Cody Eakin, Nate Schmidt), 46:25 Teemu Pulkkinen (Cody Eakin).
Brankáři: Jones 17/15 – Pickard 34/29.
Hvězdy utkání: Ryan, Tierney, Meier (všichni SJS).
Česká účast: Tomáš Hertl (16:51, +1, 2 střely, 1+1), Radim Šimek (19:44, +1, 2 střely, 4 zbl. střely, 2 hity, 2 trest. minuty) – Tomáš Nosek (16:06).