VIDEO: Vítěz Stanley Cupu řádil. Brankář Huet rozdával rány ve Švýcarsku

Přidal  Daniel Reichel   do  , , ,      4. 11. 2017 10:50    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VIDEO: Vítěz Stanley Cupu řádil. Brankář Huet rozdával rány ve Švýcarsku  

Držitel Stanley Cupu ze sezóny 2009/2010 Cristobal Huet se po dlouhé době dostal do hledáčku zámořských fanoušků.

Dvaačtyřicetiletý francouzský gólman momentálně působí v nejvyšší švýcarské lize, kde hájí bránu Lausanne. Tento týden však kromě zásahů lapačkou zaujal také boxerským výkonem v utkání proti Ženevě.

Čtyři minuty před koncem zápasu, kdy měl Huet na svém kontě již čtyři inkasované góly, se zapojil do hromadné šarvátky, v níž zaujal svou prudkostí.

Po pěstní výměně s Nathanem Gerbem byl bývalý gólman Kings, Canadiens, Capitals a Blackhawks vykázán do kabin a na ledě se už v klání neobjevil.

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby.Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.