Musíte vidět

23. 11. 2017 8:59

Vzpomínáte si na situaci, kdy Patrik Štefan mohl rozhodnout utkání s Dallasem, ale v rozhodující mu před prázdnou brankou přeskočil puk čepel hole a on tak prázdnou klec minul? Z protiútoku se pak prosadil Aleš Hemský a pár sekund před koncem zápasu vyrovnal. Něco podobného nastalo v nočním utkání, ve kterém se střetli Montreal Canadiens s Nashville Predators. Za stavu 2:1 pro Nashville mohl rozhodnout o vítězství nejprve Viktor Arvidsson, který však nezamířil přesně a odkrytou bránu minul. Puk se tak nakonec dostal znova do obranného pásma Predators, kde ho za Rinneho záda poslal obránce Joseph Morrow. Na hodinách zbýval…

celý článek...

21. 11. 2017 6:34

Už ve čtvrté minuté utkání otevřel Kevin Fiala skóre zápasu mezi Nashvillem a Winnipegem nádherným gólem. Jeho trefa z otočky po přihrávce od P.K. Subbana zvedla diváky ze sedadel. Mladý útočník si v zápase připsal i asistenci u gólu Kylea Turrise a byl vyhlášen drouhou hvězdou zápasu, který Nashville vyhrál 5:3. Překonáním brankáře Connora Hellebuycka zaznamenal svůj druhý gól této sezóny. Celkově má jednadvacetiletý švýcarský útočník už 13 bodů (2+11) z 19 odehraných utkání.

17. 11. 2017 21:28

Brejky jsou v hokeji těmi nejnapínavějšími momenty a diváky dokáží zvednout ze sedaček. Mladý hokejista Adam Erne z týmu Syracuse Crunch (AHL) však zašel ve středu ještě dál a svůj samostatný únik na brankáře dokázal proměnit v neopakovatelnou grotesku - místo puku dostal do sítě sám sebe. Dvaadvacetiletý útočník, kterého v roce 2013 draftovali Lightning, v této sezóně stále čeká na svůj první gól. A dle záběrů níže lze usoudit, že to nebude mít lehké.

16. 11. 2017 6:44

Středeční utkání mezi Flames a Red Wings dalo vzpomenout na staré dobré hokejové časy. Fanoušci v Detroitu viděli zápas, v němž domácí celek nasázel osm gólů (!), hráči se ve třetí třetině zapojili do hromadné potyčky a ve kterém bylo rozdáno celkem 111 trestných minut a pět vyloučení do konce klání. Rozbuškou pro zatím největší melu v této sezóně byl spor mezi Lukem Witkowskim (Detroit) a Brettem Kulakem (Calgary). Nevýrazná pěstní výměna názorů však rozohnila Kulakova spoluhráče Matthewa Tkachuka, který Witkowskiho při odchodu z ledu počastoval menším píchnutí holí do noh. Poté již události nabraly rychlý spád a do následné…

13. 11. 2017 8:03

Brankář Tampy Bay Andrej Vasilevskij si ve třetí třetině utkání s Anaheimem velmi pravděpodobně posunul puk do své vlastní brány. Naštěstí pro něj dokázal kotouč skrýt před zraky divaků, ale hlavně i kamer, které nedovolily rozhodčím branku uznat. Střelec Brandon Montour dlouho doufal, že rozhodčí po poradě ukáže do středového kruhu, ten však gól nakonec neuznal.

12. 11. 2017 9:08

To se jen tak nevidí. V zápase Colorada s Ottawou došlo ve 24. minutě ke kuriózní situaci, kdy se kotouč po nahození od Mika Hofmana dostal až do branky Jonathana Berniera. Kanadský útočník touto trefou vyrovnal stav utkání na 1:1. V 54. minutě se prosadil znovu a určil tak konečný stav utkání, které Ottawa vyhrála 4:3. Sedmadvacetiletý forvard má na svém kontě 16 bodů (6+10) z 16 zápasů.

8. 11. 2017 10:29

Šestá minuta 2. třetiny úterního souboje Los Angeles s Anaheimem potěšila oko diváka, jenž vyhledává méně časté herní momenty. A mezi ty nejoblíbenější bezesporu patří brankář rozdávající rány pěstí. Spouštěčem mely před gólmanem Jonathanem Quickem byla dotěrná hra Coreyho Perryho v předbrankovém prostoru. Dvaatřicetiletý zkušený útočník tak opět dokazoval, že mezi muži v masce je neoblíbený nejen kvůli svému střeleckému umu. Quick však tentokrát nenechal nic náhodě a svým obráncům ve vyklízení rázně pomáhal. A Quick Fight™️ pic.twitter.com/YB7FH5Nbqa — NHL on NBC (@NHLonNBCSports) 8. listopadu 2017

6. 11. 2017 12:04

Útočník Montrealu Jonathan Drouin se v nedělním zápase proti Chicagu zaskvěl krásným gólem. Branka, kterou otevřel skóre utkání, přesto nebyla z jeho strany tím nejzajímavějším kouskem. Krátce po ní totiž zaujal svým svlékáním se na lavičce. Proč si dvaadvacetiletý Kanaďan sundal kalhoty, však nikdo neví... Drouinův gól na 1:0: The third goal of the season for @CanadiensMTL 's Jonathan Drouin was a thing of beauty. We could watch this over and over and over... pic.twitter.com/Mavr0mJWI8 — Sportsnet (@Sportsnet) 6. listopadu 2017 A jeho záhadné číslo: Drouin is uh, I don't even know pic.twitter.com/EGR4DGwvOv — Scott Matla (@scottmatla) 6. listopadu 2017