- Reklama -

Bruins by si rádi udrželi Krejčího i nově příchozí hvězdu

- Reklama -

Jestliže předešlé angažmá Taylora Halla bylo více zklamáním, v Bostonu jsou s jeho výkony spokojení. Stále častěji se hovoří o tom, že by si jej rádi udrželi.

Fluto Schinzawa z portálu The Athletic informuje o tom, že by Bruins mohli chtít podepsat nové smlouvy s hvězdným útočníkem i dlouholetým Medvědem Davidem Krejčím.

Oba jsou v posledním roce svých smluv a oba se mohou stát nechráněnými volnými hráči. Spolu si náramně sedli, z čehož těží celý tým.

Hall od příchodu do týmu zaznamenal pět branek a čtyři asistence v 11 kláních, Krejčí vstřelil pět gólů a přidal osm asistencí.

- Reklama -

Krejčí nepoznal v NHL jiného zaměstnavatele a zřejmě by byl ochotný ustoupit ze svých požadavků, pokud by to znamenalo udržení Halla.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -